המרכז הרפואי תל אביב - סיפור לקוח

המרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי (איכילוב) הוא בית החולים השני בגודלו במדינת ישראל.

בחברת EWAVE התבקשנו להשיק שורה של אפליקציות ואתרי אינטרנט חדשים שיפנו למטופלים, לסגל הרפואי, לחוקרים ולתורמים.

האתגר

המרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי (איכילוב) הוא בית החולים השני בגודלו במדינת ישראל, המשרת את כל אוכלוסיית המטרופולין הכוללת את 415,000 תושבי העיר וכן יותר ממיליון איש הנכנסים אליה מדי יום למטרות עבודה, בילוי ועסקים. המרכז הרפואי, המשתרע על שטח של יותר מ-250,000 מ"ר, מאגד בתוכו ארבעה בתי חולים: בית החולים הכללי איכילוב, מרכז השיקום ע"ש אידה סוראסקי, בית החולים ליס לנשים וליולדות ובית החולים דנה-דואק לילדים. במרכז הרפואי כ-1,100 מיטות אשפוז, כ-60 מחלקות ומכונים וכ-150 מרפאות חוץ.

במרכז הרפואי תל-אביב ביקשו להשיק שורה של אפליקציות ואתרי אינטרנט חדשים, שיפנו למטופלים, לסגל הרפואי, לחוקרים ולתורמים, על מנת להצעיד את בית החולים, מהבחינה הדיגיטלית, אל השורה הראשונה של בתי החולים בארץ ובעולם. האתרים החדשים נדרשו להציע למטופלים הקיימים והפוטנציאליים את השירות הטוב ביותר האפשרי, ולהוות אלטרנטיבה חינוכית אמיתית גם עבור גולשים מזדמנים המחפשים ברשת מידע רפואי איכותי.

הדרך

 

במרכז הרפואי בחרו ב-Ewave Online לביצוע הפרויקט, בהמשך לפרויקט מוצלח שביצעה עבורו לפני כמה שנים, שבמסגרתו הקימה את אתר הבית של המרכז הרפואי. החברה פיתחה את האתר בפלטפורמת .NET, תוך שימוש בתשתיות תוכנה מבית Ewave Online בתחום המחשוב הרפואי.

במסגרת הפרויקט בוצע שדרוג כולל של האתר, המפולח לפי קהלי היעד העיקריים בשלוש שפות (עברית, אנגלית ורוסית). האתר כולל מידע למטופלים על אודות מחלקות ויחידות המרכז הרפואי, כתבות, סרטוני וידאו, אפשרויות חיפוש נרחבות ועוד. בנוסף, הוא מספק מידע לחוקרים ולסטודנטים, מידע לסגל הרפואי כולל אפשרות לחיפוש אנשי סגל, וכן מידע לתורמים בעיצוב ויזואלי מרשים. האתר מציע לגולשים להתחבר לרשתות החברתיות של המרכז הרפואי, וכן להגיב ולשתף את הכתבות באתר.

בנוסף, פיתחה Ewave Online אתרים נוספים עבור בתי החולים ומועדוני הלקוחות של המרכז הרפואי, המכילים תוכן מקצועי ומידע שיווקי (כגון אורח חיים בריא, מחשבונים, שיחות עם רופאים, קבלת הטבות ועוד) וכן אתר אישי לשירות עצמי (Self Service) מבוסס פרסונליזציה ללקוחות עם אפשרות לקבוע תורים, לצפות בתוצאות בדיקות, לפנות לרופאים, להירשם לניוזלטרים וכדומה. הפרויקט כלל ממשקים למערכת ה-CRM (ניהול קשרי לקוחות) של המרכז הרפואי, למערכות סליקה ולמערכות תפעוליות אחרות.

במקביל, פיתחה Ewave Online אפליקציית מובייל היברידית אחת, רספונסיבית לחלוטין, אשר מכילה את כל המידע והפעולות של בית החולים ואגפיו. על מנת לתת מענה מלא גם לתחום שירות הלקוחות הדיגיטלי, הטמיעה Ewave Online עבור הלקוח את מערכת BumpYard לניהול לקוחות רב-ערוצי. Ewave Online אף הטמיעה עבור המרכז הרפואי פתרון דיוור מבית Pulseem לניהול הניוזלטרים המקצועיים והשיווקיים שלו.

התוצאה

כעת, מסוגל המרכז הרפואי להציע למטופליו שירותים מקוונים וחווית משתמש ברמה הגבוהה ביותר.

פרויקטים בולטים של Ewave Online עבור המרכז הרפואי תל-אביב לאורך השנים:

2012 – אתר האינטרנט של איכילוב (מרכז רפואי סוראסקי)

2013 – אתר מאמי ליס, אתר בית החולים דנה-דואק לילדים, אתר beWell

2015 – מערכת לניהול רב-ערוצי של מכירות ושירות לקוחות (BumpYard)

2016 – אתר תיירות מרפא 

2017 – פרויקט בית חולים דיגיטלי 

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image