מתודולוגיה

Ewave Online פועלת על פי מתודולוגיה מוכחת המבטיחה ביצוע מיטבי של פרויקטים, תוך התחייבות לעמידה בתקציבים ובלוחות זמנים. המתודולוגיה מגדירה את אבני הדרך בתהליך היישום, הגורמים האחראים לביצוע השלבים השונים, תהליכי הביצוע וחשוב מכול – אמצעי בקרה על כל שלב בתהליך.

המתודולוגיה שלנו שמה דגש מיוחד על מומחיות גבוהה בניהול פרויקטים, פיתוח תוכנה זריז (Agile Development) ותכנון חווית משתמש (UX). מתודולוגיה זו הינה תוצר של הניסיון העשיר הנצבר בחברה. היא מגובה בתקן ISO שמתייחס לתהליכי פיתוח, שיווק, התקנה ותמיכה למערכות מידע ותקשורת, ובודק תהליכי ניהול ובקרה בחברה. מטרת מערכת ניהול האיכות שלנו היא להבטיח כי כל הפרויקטים מבוצעים באופן שוטף, מהיר ומדויק, בהתאם לדרישות הלקוחות ולשביעות רצונם. בנוסף, אנו עובדים לפי נוהל פיתוח תוכנה מאובטח, שנצמד לתקינה של ארגון OWASP העולמי, אשר מבטיח רמה גבוהה במיוחד של אבטחת מידע.

Ewave Online מתאימה את המתודולוגיה לדרישות הספציפיות של כל פרויקטים (כדוגמת לו"ז, תקציב ואופי המערכת), ומשתמשת במודל Waterfall ולחלופין במודלי פיתוח תוכנה מואץ (Agile Development) כגון Scrum, עם מחזורי פיתוח קצרים ודגש על אחריות צוותית ויעילות מרבית. כחלק מיישום מודלים אלה, החברה אף אימצה את תחום ה-DevOps, והיא מדגישה את שיתוף הפעולה בין המפתחים, בודקי התוכנה (QA) ואנשי ה-IT בחברה, כדי לבצע אוטומציה לתהליכי ה-Delivery ולבצע שינויים מהירים בתשתיות.

ל-Ewave Online גם יש מתודולוגיה סדורה לאפיון ממשק משתמש (UCD), שמטרתה להקים מערכות שמכוונות באופן מיטבי למשתמשיהן, אשר נותנות מענה שלם לצרכיו העסקיים של הלקוח בעזרת ממשק משתמש אינטואיטיבי ונוח. מתודולוגיה זו מאפשרת מיקוד בערך העסקי של הארגון מהמערכת המבוקשת, בהתאמה פונקציונלית בין צרכי הארגון והמשתמשים השונים לטכנולוגיה, ובתכנון ממשק משתמש ידידותי עבור קהלי היעד השונים של המערכת. חווית משתמש גבוהה מושגת בעיקר באמצעות בניית שפה ויזואלית אחידה וייחודית, ויצירת הפרדה ברורה בין התכנים השונים ואזורי התפעול העיקריים במערכת.

 

לקבלת מידע נוסף על המתודולוגיה שלנו, נא צרו עמנו קשר.