מי אנחנו

על Ewave Online

Ewave Online היא ספקית מובילה של פתרונות תוכנה ואינטגרציה לארגונים, בדגש על תחומי השיווק והשירות הרב-ערוציים (Omnichannel), הדיגיטל, טכנולוגיות המידע (IT) ומשאבי האנוש (HR). החברה מפתחת מערכות Web ואפליקציות מובייל לשירות עצמי, סחר אלקטרוני וניהול תוכן, תוך התבססות על תשתיות מגוונות, כלי קוד פתוח וטכנולוגיות של יצרניות התוכנה המובילות בעולם – בין היתר כשותפת זהב של מיקרוסופט. היא מציעה מוצרים פרי פיתוח עצמאי לניהול למידה (LMS), תקשורת בין-ארגונית, הדרכות וכשירות העובדים בארגון. Ewave Online מפתחת אפליקציות ומערכות תפעוליות לפי דרישה, מתמחה בניהול חוויית משתמש (UX), מיישמת פתרונות חיפוש וניהול ידע מבוססי Big Data, וכן מספקת ללקוחותיה שירותי מיקור חוץ מקיפים.

החברה הוקמה בשנת 1999, והיא נחשבת לאחת מחברות הטכנולוגיה הדיגיטלית המבוססות והמקצועיות בישראל. Ewave Online מעסיקה קרוב ל-250 עובדים ומשתייכת לקבוצת Ewave, המעסיקה כ-970 עובדים בארץ ובחו"ל. משרדיה הראשיים של החברה ממוקמים ברעננה.


הנהלה

רפי גבאי

יו"ר ובעלים משותף

לרפי גבאי יש יותר מ-20 שנות ניסיון בתפקידי ניהול במגזר הטכנולוגי, והוא הבעלים של מגוון חברות בתחומים שונים. בשנת 1999 ייסד רפי יחד עם שותפו העסקי אורן שוסטר את קבוצת Ewave, אשר מעסיקה כיום כ-970 עובדים בארץ ובחו"ל, ומובילה בתחומי פתרונות הדיגיטל וה-IT. במהלך השנים האחרונות רכשה Ewave, בה מכהן גבאי כיושב ראש מועצת המנהלים, חברות המשלימות את תחומי פעילותה, והשקיעה בחברות סטארט-אפ ובמיזמים שונים בתחומי ניהול שרשרת אספקה, IoT, בריאות ונדל"ן.

אורן שוסטר

דירקטור ובעלים משותף

לאורן שוסטר יש יותר מ-20 שנות ניסיון בניהול שיווק ומכירות ובהקמה של מיזמים טכנולוגיים ורפואיים. בשנת 1999 ייסד אורן יחד עם שותפו העסקי רפי גבאי את קבוצת Ewave, בה הוא מכהן כנשיא, ושיחק מאז תפקיד מרכזי בהתוויית האסטרטגיה שלה וחזונה העסקי. בשנים האחרונות הוביל שורה של מיזוגים ורכישות שביצעה הקבוצה, והוא מפקח על פעילויות הסטארט-אפ והפיתוח העסקי שלה.

טירן חי

מנכ"ל

טירן חי התחיל את הקריירה שלו באוניברסיטת בן גוריון בנגב, שם עבד במקביל לסיום התואר הראשון במדעי המחשב כתומך טכני, לאחר מכן עבד כיועץ מחשוב ומתכנת בחברות IT שונות בארץ.
בשנת 2005 הצטרף לEwave כמתכנת ועשה בה את כל הדרך למעלה עד לתפקיד המנכ"ל אותו הוא ממלא משנת 2016.

שותפים

Ewave Online בוחרת את שותפיה העסקיים בקפידה, וחוברת למובילות טכנולוגיות בקנה מידה עולמי:

Microsoft

Ewave Online היא שותפת זהב מוסמכת ומנוהלת במחלקת הלקוחות האסטרטגיים (EPG) של Microsoft. אנו מתמחים בפתרונות הטכנולוגיים והעסקיים של Microsoft ומיישמים פרויקטים רבים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. Ewave Online נבחרה מספר פעמים ליישם את הפתרונות החדשניים של Microsoft במסגרת RDP עוד בטרם הצגתם לשוק. החברה מוסמכת בכל התחומים הנדרשים לניהול מוצלח של פרויקטים בטכנולוגיות Microsoft – פיתוח תוכנה, ניהול בסיסי נתונים, תהליכים עסקיים, תשתיות תקשורת, חיפוש ארגוני, שיווק דיגיטלי, ועוד.

Oracle

Ewave Online היא שותפה עסקית ותיקה של Oracle (ברשת השותפים של החברה – OPN). כאינטגרטורית של מערכות, Ewave Online מספקת שירותי ייעוץ, ניהול פרויקטים, פיתוח יישומים ואינטגרציית חומרה לחברות המעוניינות לבסס את יישומיהן על מוצרים ותשתיות Oracle.

IBM

Ewave מתמחה ביישום טכנולוגיות IBM, עם דגש מיוחד על פלטפורמת WebSphere. מרבית לקוחותינו בתחום זה נמצאים בדרום אמריקה, שם החברה-אחות Ewave do Brasil נחשבת לאחת מהמשווקות והמיישמות המובילות של טכנולוגיות IBM.