E-work – חממה טכנולוגית ללקוח

Expert's photo
כשמועמד לעבודה מבין שהוא מגויס לחברת הייטק מובילה ויציבה שמשקיעה בפיתוח העובד – סיכויי הגיוס עולים משמעותית

E-work היא חממה טכנולוגית מבית Ewave שבנויה מצוותי פיתוח ייעודיים ללקוח. צוותי הפיתוח יושבים בחדרים ייעודיים במתחם הפיתוח של Ewave ברעננה ומאפשרים ללקוחותינו ליהנות מקונספט עבודה ייחודי המשלב את היתרונות של מודל ה-Outsourcing (מיקור חוץ) יחד עם יתרונות מודל ה-Insourcing (מיקור פנים).

הצוות הייעודי של הלקוח מקבל תמיכה מקיפה מצוותי הרוחב של Ewave, עובד במתודולוגיות העבודה של החברה, משתבח ונחשף לטכנולוגיות חדשות מעצם היותו חלק מצוותי הפיתוח במשרדיה. למעשה, הלקוח מקבל אחריות מלאה של Ewave על צוות שהוא ייעודי עבורו.

מה צריך על מנת שזה יצליח?

מניסיוננו, הכול מתחיל ונגמר במנהל פרויקט שמבין את כהלכה את המטרות העסקיות והצרכים הטכנולוגיים של הלקוח, ועל כן תמיד נמליץ שמנהל הפרויקט יהיה מנהל פרויקט של Ewave שיישב (פיזית) עם הצוות.

בנוסף, Ewave תגייס עבור הלקוח את הצוות המתאים ביותר לצרכיו ותכשיר את הצוותים באופן שוטף, אם באופן פרטני ואם מעצם העובדה שהם יושבים במתחם החברה שכולל את כל סוגי המומחים הרלוונטיים לפעילות היומיומית שלהם, כך שתמיד יהיה להם עם מי להתייעץ.

וכמובן – מתודולוגיות עבודה, סביבות פיתוח, תהליכי בדיקות מסודרים, סטנדרטים ועוד... הכל יבוצע במקצועיות ותוך כדי הבנת צרכי הלקוח.

איך מגייסים עבור הצוותים הייעודיים את אנשי הצוות ומה היתרון לעובדים?

ב-Ewave קיים צוות גיוס מקצועי והוטמעו לאורך שנים תהליכי גיוס מסודרים שמאפשרים להתאים את האנשים הנכונים לצרכי הלקוח בתפקידים השונים. תהליך הגיוס כולל מבחן אישיותי ומבחן מקצועי, ראיונות עם ראש צוות ועם CTO החברה, ובמקרים בהם נדרש הדבר מהלקוח, המועמדים אף עוברים מבחני אמינות או מבחנים חיצוניים רלוונטיים. 

זה לא סוד שקשה לגייס "אנשים טובים" ומקצועיים בתחום שלנו. כשמועמד מבין שהוא מגויס לחברת הייטק מובילה ויציבה שמשקיעה בעובד ברמה המקצועית וברמה החברתית ופותחת בפניו אפשרויות התפתחויות לעתיד – סיכויי הגיוס עולים משמעותית.

האם אני נהנה גם ממתודולוגיות העבודה של Ewave?

בהחלט! הצוותים יעבדו בנהלים ובמתודולוגיות שמוטמעים ב-Ewave ומהוות חלק בלתי נפרד מהחברה. יש לציין ש-Ewave עומדת בתקני ISO 9001 ו-ISO 27001 שמגדירים את תהליכי העבודה ואבטחת המידע בארגון, דבר שמאפשר לנו לספק שירותים לחברות ממשלתיות ופיננסיות, ארגוני בריאות וביטחון, ועוד. במסגרת המודל שלנו, בין היתר:

  • העבודה היא בהתאם לנהלי הפיתוח בארגון כגון פיתוח מאובטח ונגיש.
  • ניהול המשימות מבוצע באמצעות TFS או JIRA עם שקיפות מלאה ללקוח.
  • מתקיימות בקרות שוטפות של סקרי קוד.
  • נערכות בדיקות אבטחת מידע מקיפות.
  • העבודה מתבצעת במודל Agile או Waterfall בהתאם למתודולוגיה המתאימה יותר לכל לקוח.
  • יועצים חיצוניים ופנימיים מבקרים את מתודולוגיות העבודה שלנו ומאפשרים לנו לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
  • ישיבות סטטוס פנימיות ועם הלקוח מתקיימות על פי המתודולוגיה של Ewave או בהתאם למסוכם על הלקוח.

אך האם יש זיקה לארגון שלי כלקוח?

בהחלט! אנו מקצים משרד ייעודי* ללקוח ואנו ממליצים ללקוחותינו לשלב במשרד את המיתוג ואווירת הארגון של הלקוח (תמונות, שלט כניסה לחדר, חפצים שמאפיינים את הלקוח וכו'). בנוסף, אנו מעודדים את הלקוח לבקר את הצוות בתדירות של לפחות פעם עד פעמיים בחודש, ולעדכן את חבריו במה שקורה בארגון.

* משרדים ייעודיים מוקצים לצוותים של מינימום 4 אנשים.

מה היתרון המרכזי ללקוח?

היתרון המרכזי הוא "הכול במקום אחד" – One Stop Shop! החל מגיוס האנשים, דרך העסקתם, ליווי והנחייה מקצועית על ידי מומחי החברה, שירותי רוחב שונים כגון QA, תשתיות, UX וכמובן והכי חשוב – האחריות המלאה של Ewave! 

 

לקבלת מידע נוסף על מודל E-work שלנו, נא צרו עמנו קשר.