סחר אלקטרוני

Expert's photo
המפתח למכירות אינטרנטיות הוא פרסונליזציה. כדי לשפר את המכירות באתר ובאפליקציה, חשוב שתכירו היטב את הלקוחות שלכם ותציעו להם עסקאות מותאמות למאפייניהם וצרכיהם

מערכות מסחר אלקטרוני (eCommerce) וחנויות דיגיטליות מאפשרות ללקוח לחסוך זמן המתנה לנציג מכירות, ביקור בחנות פיזית או מילוי טפסים באופן ידני.

באמצעות מערכות המסחר האלקטרוני שפיתחה Ewave Online, לקוחות מגה באינטרנט מזמינים קניות הביתה, לקוחות מחסני חשמל רוכשים מכשירי חשמל דרך האתר, סטודנטים לפסיכומטרי מזמינים מערכי שיעור דרך החנות האינטרנטית של יואל גבע, ולקוחות בזק רוכשים מוצרים ומקבלים שירותים שונים דרך האינטרנט.

ל-Ewave Online יש ניסיון רב שנים בפיתוח חנויות דיגיטליות המאפשרת מסחר אלקטרוני ורכישת מוצרים אונליין. המערכות שמפתחת החברה מקושרות למערכות התפעוליות של הארגון באמצעות שכבת שירותים אחידה, והן תומכות בתהליך שמתחיל ברכישה באתר האינטרנט או באפליקציה, ונמשך לרוב במערכות הפנימיות של הארגון: שירות לקוחות, ליקוט המוצרים, משלוחים, גבייה וכספים. החברה מתמחה בפיתוח מערכות מסחר אלקטרוני תוך שימוש במגוון פלטפורמות טכנולוגיות והתממשקות למערכות סליקה מקוונות.

 

לקבלת מידע נוסף על פיתוח מערכות מסחר אלקטרוני, נא צרו עמנו קשר.