סיפור לקוח – PlugIN

Ewave Online הקימה מערכת קריוקי חדשנית עבור חברת פלאגאין וליוותה אותה טכנולוגית בהשקת פעילותה בארצות הברית

 

האתגר:

חברת פלאגאין (PlugIN) מפעילה מתחמים של חדרי קריוקי פרטיים המציעים חוויה חברתית תוססת וייחודית לאורחיהם. החברה הוקמה על ידי ענת ועודד גולן, שהתגוררו במשך 4 שנים בטוקיו, ספגו שם את תרבות הקריוקי הייחודית של היפנים, וביקשו להפיץ אותה במערב.

המתחמים כוללים חדרים מרווחים בהם ניתן ליהנות מקריוקי במרחב פרטי ולקיים אירועים שונים, פגישות ומצגות. כל החדרים מצוידים במערכות סאונד מתקדמות, מולטימדיה ותאורה משוכללות וכן בגישה לספריית הפלייבקים הגדולה והמגוונת ביותר בארץ: למעלה מ-40,000 שירים בשפות שונות.

החברה מפעילה 6 מתחמי קריוקי בישראל, ולאחרונה החלה להתרחב למדינות נוספות. לפני כמה חודשים נפתח סניף הדגל של החברה במיאמי, ארצות הברית. לצורך התאמת המערכת לקהל היעד החדש נדרשה עבודה רבה הן ברמת פיתוח התוכנה והן ברמה התשתיתית.

 

הפתרון:

הבחירה ב-Ewave ליישום הטכנולוגי של הפרויקט הראשון של החברה בחו"ל היתה טבעית עבור פלאגאין. מערכת הקריוקי של פלאגאין ישראל פותחה במלואה על ידי Ewave, לרבות אתר ההזמנות השיווקית, מערכת ניהול התוכן וההזמנות, וחדרי הקריוקי עצמם – אפליקציית הטאבלט אל מול המסך וניגון בפועל של השירים הנבחרים. המערכת מתפקדת זה תקופה באופן רציף ויומיומי, כולל שבתות וחגים.

הפרויקט במיאמי התמקד בהתאמת המערכת לסביבה החדשה, תרתי משמע. הוא כלל, בין היתר:

  • הקמה של אתר שיווקי חדש המיועד לקהל האמריקאי
  • שינוי ארכיטקטורת השרתים, כך שהמערכת נמצאת כעת במלואה בענן של Azure מבית מיקרוסופט
  • יישום ממשק טאבלט בתמיכה לחמש שפות: אנגלית, רוסית, צרפתית, ספרדית ופורטוגזית
  • העלאת עשרות אלפי שירים המיועדים לשוק האמריקני
  • הוספת פיצ'רים חדשים למערכת, כגון הקלטות מחדרי הקריוקי 

 

הפרויקט דרש עבודה רציפה ואינטנסיבית לצד ביצוע תוספות מרובות שהוגדרו במהלכו. הוא דרש ניהול של כמות אדירה של משימות בלוחות זמנים צפופים, כיוון שפורסם תאריך פתיחה רשמי ללקוחות.

במסגרת הפרויקט יושמו גם פתרונות ענן של מיקרוסופט על ידי חברת-הבת Ewave System, שמטמיעה מוצרים ומספקת שירותים מקצועיים בתחומי אבטחת המידע, התשתיות וארכיטקטורת הענן.

 

התוצאות:

הפרויקט עלה לאוויר לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. הסניף במיאמי כבר נפתח באופן רשמי לקהל הרחב, והרשת נמצאת במגעים להקמת סניף נוסף בצפון אמריקה. המערכת מתפקדת באופן משביע רצון, וגם האמריקאים החלו לשיר בהתלהבות!

לפרטים נוספים, בקרו באתר של פלאגאין מיאמי: www.pluginkaraoke.com.