אינטגרציה, Big Data וחיפוש

Expert's photo
המשתמש תמיד צריך לחוש בטוח באתר – לדעת מהיכן הגיע, איפה הוא נמצא ולאן הוא הולך

Ewave Online מיישמת קרוב לעשרים שנה פתרונות אינטגרציה מקיפים בתחום התוכנה, לפי דרישות המחשוב של הארגונים ותוך התאמה מוחלטת לצרכי הלקוחות. כבר עשינו הכול – החל מביצוע אינטגרציה ושליפת נתונים ממערכות Legacy, דרך פרויקטי BPM (ניהול תהליכים עסקיים) ו-SOA (ארכיטקטורה מוכוונת שירותים) מורכבים, וכלה בפרויקטים חדשניים של Big Data, חיפוש ארגוני וקונסולידציה מתקדמת של מערכות.

בשל החשיבות הרבה שאנו רואים בשימור הידע וההשקעה במערכות פנים-ארגוניות, אחד מתחומי ההתמחות שלנו הוא אינטגרציה למערכות מידע מסורתיות בסביבת מיינפריים, AS/400, מערכות CRM ,ERP וכדומה. במסגרת זו אנו מיישמים מספר שיטות – חשיפת שירותים, תוכניות ומערכות קיימות באמצעות API, והקמת מערכות בעלות אוריינטציה שירותית ומסחרית תוך התבססות על המערכות הארגוניות.

כיום, בגלל התפוצצות המידע וריבוי המערכות התפעוליות, אף נוצר צורך מיוחד בפיתוח יישומי Big Data. איתור והחצנת מידע רלוונטי ממגוון המערכות התפעוליות, הפורטלים הארגוניים ואתרי האינטרנט הפך בימינו לאתגר של ממש. היכולת של ארגון להנהיג משטר תיוק פנימי קפדני הולכת ופוחתת. לעובדים קל יותר לעשות Forward להודעת דואר אלקטרוני מאשר לתייק אותה או לשמור מסמכים במקום הנכון. לכן, מן הראוי להתמקד בצמצום המאמץ של העובדים בתיוק המידע ובהשקעה מוגברת בפתרונות חיפוש, כך שהמידע יאותר בכל מקום בו הוא נמצא.

המגמה שאנו מובילים היא הצפת תכנים ממערכות רבות אל מקום אחד שמהווה שער מרכזי, שממנו ניתן לקבל את המידע המפורט. אנו ב-Ewave מבצעים פרויקטי חיפוש והחצנת מידע המבוססים על SharePoint, על Elasticsearch, ועל מגוון טכנולוגיות אחרות.

 

לקבלת מידע נוסף על פתרונות האינטגרציה, ה-Big Data והחיפוש שלנו, נא צרו עמנו קשר.