סיפור לקוח – PlugIN

חברת Plug In השיקה את פעילותה הבינלאומית באמצעות מערכת קריוקי חדשנית שפיתחה Ewave 

חברת PlugIN מפעילה מתחמים של חדרי קריוקי פרטיים המציעים חוויה חברתית תוססת וייחודית לאורחיהם. החברה הוקמה על ידי ענת ועודד גולן, שהתגוררו במשך 4 שנים בטוקיו, ספגו שם את תרבות הקריוקי הייחודית ליפנים, וביקשו להפיץ אותה במערב.

המתחמים כוללים חדרים מרווחים בהם ניתן ליהנות מקריוקי במרחב פרטי ולקיים אירועים שונים, פגישות ומצגות. כל החדרים מצוידים במערכות סאונד מתקדמות, מולטימדיה ותאורה משוכללות וכן בגישה לספריית הפלייבקים הגדולה והמגוונת ביותר בארץ של יותר מ-40,000 שירים בשפות שונות.

החברה מפעילה 6 מתחמי קריוקי בישראל והחלה להתרחב למדינות נוספות.  לצורך התאמת המערכת לקהלי היעד החדשים דרשה פיתוח חדש.  

הפתרון

הבחירה ב-Ewave ליישום הטכנולוגי של הפרויקט הראשון של החברה בחו"ל היתה טבעית עבור PlugIN כי שהיא פיתחה במלואה את מערכת הקריוקי הישראלית. כמו כן פיתחה Ewave את אתר ההזמנות השיווקית, מערכת ניהול התוכן וההזמנות ואף את חדרי הקריוקי עצמם בהם משתמשים באפליקציית טאבלט אל מול המסך וניגון בפועל של השירים הנבחרים.

הפרויקט הראשון במיאמי התמקד בהתאמה מלאה של המערכת לסביבה החדשה:

  • הקמה של אתר שיווקי חדש המיועד לקהל האמריקאי
  • שינוי ארכיטקטורת השרתים, כך שהמערכת נמצאת כעת במלואה בענן של Azure מבית מיקרוסופט
  • יישום ממשק טאבלט בתמיכה לחמש שפות: אנגלית, רוסית, צרפתית, ספרדית ופורטוגזית
  • העלאת עשרות אלפי שירים המיועדים לשוק האמריקני
  • הוספת פיצ'רים חדשים למערכת, כגון הקלטות מחדרי הקריוקי

 הפרויקט דרש ניהול אינטנסיבי של הרבה משימות בלוחות זמנים צפופים, לצד פיתוחים שהתווספו במהלכו.

במסגרת הפרויקט יושמו גם פתרונות ענן של מיקרוסופט על ידי חברת-הבת Ewave System, שמטמיעה מוצרים ומספקת שירותים מקצועיים בתחומי אבטחת המידע, התשתיות וארכיטקטורת הענן.

התוצאות

הפרויקט עלה לאוויר לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. הסניף במיאמי פעיל מאוד והרשת נמצאת במגעים להקמת סניף נוסף בצפון אמריקה. המערכת מתפקדת היטב באופן מלא ורציף.