מערכות שירות עצמי

Expert's photo
לקראת הקמת מערכת שירות עצמי יש לבצע ניתוח מערכת הכולל את השירותים המוצעים, הטכנולוגיה המתאימה והלו"ז לפיתוח, אך חשוב מכול – להבין את הדרישות הספציפיות של הלקוחות

מערכות שירות עצמי (Self Service) מאפשרות ללקוח לחסוך זמן המתנה לנציג שירות, ביקור בסניף או קבלת מידע דרך אמצעי תקשורת מיושנים כגון טלפון, פקס או דואר.

באמצעות מערכות השירות העצמי שפיתחה Ewave Online, נהנים לקוחות מכבי שירותי בריאות מהיכולת לקבוע באינטרנט תורים, לקבל תוצאות בדיקה ועוד. לקוחות ביטוח ישיר יכולים לבצע לבדם שינויים בפוליסות שלהם, ולקוחות קשרי תעופה מזמינים לעצמם חופשות מהמחשב או מהסלולר בלי צורך לצאת מהבית.

הקמת מערכות שירות עצמי מחייבת ידע, ניסיון ומיומנות בפיתוח ובאינטגרציה של מערכות ממוחשבות. Ewave Online צברה את כל אלה לאורך השנים, תוך שהיא מבצעת מאות פרויקטים טכנולוגיים רחבי היקף במגזרי המשק השונים בהצלחה מרובה.

התשתיות של Ewave Online להקמת מערכות שירות עצמי כוללות יכולות מתקדמות לקישור אל המערכות התפעוליות של הארגון, הצגת מידע במגוון פורמטים הן ללקוח הקצה והן למנהל המערכת, ניהול משתמשים, לקוחות, הרשאות ועוד. הן מאפשרות להציף מידע רלוונטי, לעדכן את מערכות המידע הקיימות בנתונים הנמסרים על ידי הלקוח דרך האתר או באפליקציה, ולספק ללקוח מידע לפי דרישה בכל מקום ובכל זמן.

 

לקבלת מידע נוסף על פיתוח מערכות שירות עצמי, נא צרו עמנו קשר.