מכון התקנים הישראלי - סיפור לקוח

מכון התקנים הישראלי הינו גוף המייצג את ישראל באירגוני התקינה בעולם ובאמצעות האתר חושף את לקוחותיו לכלל המידע הדרוש בעולמות התקינה, מאפשר לרכוש הדרכות ותקנים בקלות ובמהירות, מאגד את המידע תחת איזור אישי לנוחות המשתמש, ומאפשר לקבל מידע על הבדיקות המבוצעות בו ועל השירותים הנוספים שניתנים ללקוח על ידו.

האתגר

במסגרת הפרוייקט עמדו בפנינו אתגרים רבים
בראשם האתגר לשנות את אופן הצגת מכון התקנים כך שיתאים בצורתו החדשה להתמודד עם העולם העסקי והתחרותי אליו נפתח המכון מכורח הרגולציה.
נדרשנו לייצר אתר קליל, עם מראה נקי, כזה שיגרום למשתמש להעדיף את מכון התקנים על פני מתחריו.
במקביל נדרשנו להסב את האתר ואת התהליכים הקיימים בו לפלטפורמה חדשה ויחידה אשר תרכז בתוכה את כלל המידע המוצג ללקוח. מדובר בארגון גדול ומסועף ומקורות המידע והתהליכים הנדרשים בו נרחבים בהתאם.
המידע העיסקי של הארגון מנוהל במערכות פנימיות שונות של המכון וקיים צורך לייצר תהליכים שירכזו את כל המידע במקום אחד ובכך לאפשר את הצגתם באתר.
האפשרות לביצוע רכישות של תקנים והדרכות באתר דרשה מאיתנו להתחבר למערכת סליקה.
כמו כן נדרשה פלטפורמה נוחה וקלה להזנת תוכן חי באתר.

הדרך

על מנת להתאים את הפתרון הנכון ביותר עבור מכון התקנים, חטיבת הקונספט של איוויב בשילוב וייעוץ אנשי מכון התקנים, ערכו סיעורי מוחות למציאת אסטרטגיה מדויקת להתמודדות עם האתגר.

קונספט האתר שונה לחלוטין, בהחלטה אמיצה הוחלט להתעלם מהמבנה הארגוני של המכון ולפנות לתפיסה מוצרית ושירותית כלפי הלקוח והאתר שינה את פניו מקצה לקצה. חטיבת הפיתוח לקחה על עצמה את האחריות להוציא את הכנון לפועל והקימה אתר בהתאם לאתגרים, לשינויים ולדרישות שהציב הלקוח:

  • מערכת התוכן הוחלפה למערכת חדישה וקלה לתפעול, מבית  Umbraco. בעזרת מערכת זו אנשי מכון התקנים יכולים בקלות וביעילות לשלוט ולשנות את תכני האתר המוצגים ללקוח.
  • בוצעו אינטגרציות נרחבות למערכות המכון ולחברת הסליקה המשרתת את המכון, בכך מתאפשרת רכישה מהירה פשוטה למשתמש הקצה באתר
  • מערך החיפוש באתר שודרג גם הוא. האתר מבוסס חיפוש מורפולוגי המאפשר להתגבר על בעיות שפה ומאפשר ללקוח להגיע לתוצאות איכותיות בעת ביצוע חיפוש
  • דפי האתר חוברו לשיתוף ברשתות חברתיות ובכך מאפשרים חשיפה קלה ופשוטה לתכנים המוצגים בו

תוצאה

נבנה אתר רספונסיבי ונגיש הפונה לקהלי היעד השונים על פי תחומי עניינם, מאגד בתוכו מידע רלוונטי עבורם ומציף את המוצרים והשירותים שיש למכון התקנים להציע. האתר בצורתו החדשה מספק ללקוחותיו חווית גלישה חדישה ועדכנית ומרחיב את יכולותיו הדיגיטליות של המכון.

 

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image