טכנולוגיה ומתודולוגיה

 

הטכנולוגיה היא עבורנו כלי ולא מטרה. אנו מקפידים להתעדכן ולשמור על חזית טכנולוגית מתקדמת, במטרה לשפר את הביצועים שלנו, להוזיל עלויות ולשפר את המענה שאנו מספקים ללקוחותינו. שינויים טכנולוגיים שמאפשרים לנו ביצועים טובים יותר מוטמעים מיד, ולאלה שהם אופנות חולפות אנו מניחים לחלוף בלי לפגוע בלקוחות שלנו. עצמאותנו הטכנולוגית לצד ניסיוננו במגוון הטכנולוגיות וביישום המוצרים מבטיחים התאמה של הפתרונות הנכונים ביותר עבור לקוחותינו.

במהלך קרוב לשני עשורים, Ewave Online התמחתה וצברה ניסיון יוצא דופן בבניית מערכות Web ובהמשך Mobile במגוון טכנולוגיות. עיקר התמקדותנו הוא בפיתוח מערכות Web בטכנולוגיות Java ,.NET ו-PHP, ופיתוח מובייל מבוסס טכנולוגיות כ-HTML5 או אפליקציות נייטיב עבור iOS ו-Android. בנוסף חברנו ליצרני התוכנה המובילים בעולם, ואנו מתמחים ביישום טכנולוגי מתקדם של מוצריהם אצל לקוחות בישראל וברחבי העולם.

Ewave Online פועלת על פי מתודולוגיה מבוססת תקני ISO המבטיחה ביצוע מיטבי של פרויקטים, תוך התחייבות לעמידה בתקציבים ובלוחות זמנים. קראו עוד על המתודולוגיה שלנו כאן.

 

טכנולוגיות

SharePoint

Ewave Online היא הגוף המוביל בישראל בפיתוח על גבי פלטפורמת SharePoint, הן מבחינת כמות ואיכות המפתחים והן מבחינת היקף ומורכבות הפרויקטים. עם לקוחותינו בתחום ה-SharePoint ניתן למנות עשרות חברות וארגונים במגזר הציבורי-ממשלתי (משרדי הבריאות, האוצר והחקלאות, שירות התעסוקה, בנק ישראל, תע"ש, מפעל הפיס, דואר ישראל, צה"ל, רפא"ל, הרשות לניירות ערך ועוד) ובמגזר הפרטי (המרכזים הרפואיים תל אביב ע"ש סוראסקי (איכילוב) ואסף הרופא, אקסלנס, מגדל, בנק מזרחי, בנק ירושלים, כתר, אלביט, רופין ורבים נוספים). יש לנו פעילות ענפה בכל הגרסאות של SharePoint (2007, 2010 ו-2013) וכן בגרסת הענן של הפלטפורמה (SharePoint Online / 365).

בשנים הרבות בהן אנו מבצעים פרויקטים מבוססי SharePoint פיתחנו פתרונות גנריים שונים המבוססים על הטכנולוגיה בתחומים כגון ניהול ידע, חיפוש ארגוני וניהול באנרים, וגולת הכותרת – ערכת כלים אשר מרחיבה ומשפרת את יכולות ניהול התוכן של SharePoint, שכוללת Web Parts, תשתיות תוכנה ויישומים עבור מערכות בסביבת SharePoint, וניתנת להתאמה במהירות לדרישות הלקוח, תוך דגש על רמת נגישות גבוהה ביותר, שימוש ב-HTML נקי, והתאמה מיטבית למובייל ולמנועי חיפוש (SEO).

Umbraco

Umbraco היא מערכת ניהול תוכן (CMS) המבוססת על קוד פתוח וטכנולוגיות .NET. חברת Ewave Online מומחית בפיתוח פתרונות CMS ו-CRM על גבי תשתית זו. אנו שותפי זהב מוסמכים ומנוהלים של Umbraco בישראל, והמתכנתים שלנו עברו הסמכה מסודרת בתוכנית השותפים שלה.

Umbraco היא מערכת גמישה במיוחד המאפשרת הקמת אתרי סחר, מידע, תדמית, שירות עצמי (Self-Service), פורטלים, גלריות, קטלוגים, ועוד. היא נחשבת למערכת עם רמת אבטחה גבוהה מאוד, וכבר מעל ל-250,000 אתרים פותחו בעזרתה, כולל אתרים של ארגונים מובילים כגון Warner Bros., Vogue, SanDisk ו-Heinz.

בין תכונות המערכת:

  • ניהול תוכן אינטרנטי מתקדם – כולל אפשרויות מגוונות ותמיכה מלאה ב-Microsoft Word
  • עבודה פשוטה עם מדיה – כולל ממשק Drag&Drop המאפשר להוסיף בקלות תמונות, סרטים ומסמכים לאתר, לערוך אותם וליצור באופן אוטומטי גרסאות רספונסיביות למובייל
  • ניהול משתמשים וקבוצות – דרך ממשק נוח, הגדרת מאפיינים שונים לכל משתמש וניהול הרשאות
  • חיפוש מתקדם – יכולות חיפוש מבוססות Lucen הניתנות להרחבה על ידי תוספים חיצוניים
  • שליטה מוחלטת במידע – תמיכה בהיררכיה של נתונים, הוספת סוגי תוכן (עמודים, רשימות) לאתר בלי הגבלה, והגדרה פשוטה של כל אחד מהם
  • שליטה מוחלטת בעיצוב – התשתית מתמקדת בניהול תוכן ומשאירה את עיצוב האתר לאנשי חווית המשתמש (UX), כולל חופש מוחלט מבחינת ה-CSS, ה-JavaScript וה-HTML
  • חופש מוחלט בפיתוח – Umbraco מאפשרת למפתחים שליטה מלאה בקוד שמייצר כל אחד מהרכיבים בדף
  • אינטגרציה – אפשרות להתממשק עם מערכות צד שלישי לשני הכיוונים, כולל תוסף המיועד ל-SharePoint ומאפשר להתחבר לרשימות ולספריות מסמכים, וכן יכולת הוספת מגוון תוספים חיצוניים חדשים
  • יתרונות נוספים: תמיכה מלאה בריבוי שפות, אירועים, תהליכי Workflow ו-SEO, וקהילה גדולה של מפתחים

Magento

Ewave Online מתמחה בביצוע פרויקטים באמצעות פלטפורמת הסחר האלקטרוני Magento. מדובר בפלטפורמה גמישה מבוססת קוד פתוח (Open Source) הכתובה בשפת PHP. הפלטפורמה, הכוללת מודולים מובנים, מאפשרת הקמה של אתרי סחר במגוון שפות ומטבעות, ותומכת בכלל התהליכים העסקיים לניהול מכירות מקצועי ומתקדם באינטרנט. יכולות עיצוב ממשק המשתמש של המערכת הן ברמה גבוהה, היא מציעה מגוון רחב של תבניות (Templates) קיימות, ממשק הניהול שלה אינטואיטיבי וידידותי, ותפעולה השוטף אינו דורש כל ידע בתכנות.

Elasticsearch

איתור יעיל של מידע ארגוני הופך עם השנים לאתגר יותר ויותר מורכב, בגלל ריבוי המשתמשים (גם ב-Front-end וגם ב-Back-end), ריבוי המערכות (טכנולוגיות, תקופות וספקים שונים) וריבוי הלוגים (פורמט ומבנה שונים). בנוסף, אין ניטור של עיקר המידע בזמן אמת.

Ewave Online מתמחה ביישום Elasticsearch, מנוע חיפוש וניתוח אנליטי מתקדם מבוסס JSON, המאפשר לנהל ולחפש מידע ממקורות שונים בעולם ה-Big Data. זהו מוצר קוד פתוח (Open Source) הנגיש באמצעות ממשק API מקיף ומפורט. יש לו יכולות מורפולוגיות חזקות מאוד, הוא מכיל מנוע אינדוקס בזמן אמת, ומאפשר חיפוש מהיר במגוון מילונים לפי סוגי מידע שונים (מובנה, לא מובנה, גיאוגרפי, מטרי, ועוד) במקורות מידע ובבסיסי נתונים שונים, וכן ברשתות חברתיות.

Swift

Ewave Online מתמחה בפיתוח באמצעות Swift, שפת תכנות מבית Apple המיועדת לפלטפורמות שלה ולפלטפורמות נוספות כגון Linux. היתרונות של Swift הם פיתוח מהיר, עיצוב מודרני, טיפול יעיל בשגיאות תכנות נפוצות, תמיכה מורחבת בארכיונים, וקהילת קוד פתוח פעילה.

React Native

React Native היא פלטפורמה מבית חברת Facebook המאפשרת לנו לפתח אפליקציות מובייל באמצעות JavaScript בלבד. היתרונות של פלטפורמה זו היא פיתוח מהיר במיוחד, ממשק משתמש עשיר המותאם מראש למכשירים ניידים, ושילוב חלק עם רכיבים שנכתבו ב-Objective-C ,Java או Swift. ניתן לבנות רק חלק מהאפליקציה ב-React Native, ואת השאר באמצעות קוד נייטיב – כך פועלת האפליקציה של Facebook עצמה.

Drupal

מחלקת ה-PHP של Ewave Online מתמחה בפיתוח אתרים מבוססי Drupal, החל בניתוח, דרך פיתוח ובדיקות, ועד לבקרה ותחזוקה שוטפת. המחלקה מבצעת פרויקטים תוך שימוש במערכת הקוד הפתוח ותשתיות התוכנה של הקבוצה.

Drupal היא מערכת ניהול תוכן מתקדמת ועטורת פרסים, אשר מתבססת על קהילה בוגרת ותוססת של מאות אלפי חברים מסביב לעולם, מתוכם אלפי מפתחים מוכשרים. עובדה זו הפכה אותה לאחת ממערכות ניהול התוכן הטובות בעולם – מערכת שהינה בעלת אלפי רכיבים והרחבות, המרחיבים את אופן פעולתה, ומאפשרים למנהלי האתר ולמשתמשים בו להעשיר את חווית המשתמש.

Drupal היא פתרון יעיל לבניית מגוון מאוד רחב של אתרים, רשתות חברתיות, פורטלי תוכן, מסחר אלקטרוני ועוד. חברות פיתוח רבות בעולם הבינו את הפוטנציאל הגלום ב-Drupal וזה שנים גם אתרים מובילים בארץ נבנים בעזרת הטכנולוגיה הזו.

WordPress

ל-Ewave Online יש ניסיון עשיר בפיתוח אתרים באמצעות WordPress – פלטפורמה פופולרית במיוחד, ידידותית ונוחה לניהול תוכן. הפלטפורמה מבוססת על קוד פתוח (Open Source) וכתובה בשפת PHP. היא כוללת יכולות מובנות רבות המקלות על ניהול האתר, כגון הוספה מהירה של דפים, מאמרים וקטגוריות, אפשרות לשלב סטטיסטיקה פנימית בזמן אמת, לשלוט ולשנות את תפריטי האתר בקלות, להגדיר תפריטים שונים לפי דף / קטגוריה ועוד. בנוסף, יש לה קהילה של מיליוני מפתחים ומשתמשים ברחבי העולם, מה שמאפשר לאתר במהירות מודולים מוכנים ולהרחיב את הפונקציונליות שלה.